Postacie

„Miki”(w budowie)

2368394_1327107739621.32res_500_500

Miki Makoya

Pomimo niewinnego i słodkiego wyglądu jest bezczelna, złośliwa, mądra oraz wysportowana. Foryoku zdobywa szybko i łatwo, a nauka sztuk szamańskich jest dla niej jak zrobienie ciastek. Sześć lat tamu straciła pamieć.

Maja2

Maja Sakamoto

Złośliwa, czepialska, zwariowana na punkcie zwierząt dziewczyna. Kuzynka Miki i Anny. Rok temu zerwała ze swoim chłopakiem który zdradził ją z ponad 50 dziewczynami. Stała się zamknięta w sobie i wredna.

KAJA2

Kaja Mikicho

Przyjaciółka Miki. Zwariowana dziewczyna z bogatej rodziny. Zakochała się w Choco na zabój i za punkt honoru uznała rozkochanie go w sobie. Idzie jej to dość słabo, ale pomimo tego wcale nie jest słabą szamanką.

Hinata

Hinata Mikicho

Odrodzenie jednej z pierwszej uczennic Zeke’a Asakury. Odrodziła się w rodzinie Kaji jako jej bliźniaczka. Jest silna, mądra i złośliwa. Nie ma stróża, korzysta ze smoków natury któe dawniej pokonała i stały się jej sługami, a raczej przyjaciółmi.

gumi_by_torakun14-d4toulj (1)

Gumi Makoya

Zboczona, złośliwa, roześmiana i wesoła dziewczyna. Jednego chłopaka najdużej miała dwa tygodnie. Sama z nimi zrywa bo żaden jej nie odpowiada. Jest adoptowaną siostrą Miki. Interesuje się muzyką i lataniem.

Dara

Dara Darkus-Asakura

Troszkę szalona kuzynka Yoh i Hao. Na ogół spokjna i cicha, No chyba że akurat nie jest XD. Lubi koty. bardzo często coś przypadkiem psuje, zwłaszcza gdy ktoś jest obok. Lubi czasem pobyć sama. Jest w miarę miła i przyjazna( Twórczy opis dary jej własnej osoby….)

punkgirl2

Uniko Satoshi

Najstarsza z całej paczki. Pracuje w warsztacie samochodowym należącym do jej ojca, który posiada kilkanaście sklepów z samochodami, motorami, rowerami, rolkami i deskorolkami. Jest wyluzowana, obojętna oraz wysportowana.

 ”Opowiadanie o Meiko”(ZAKOŃCZONE)

a4482535ca_92173571_o2 Meiko Sakine

W wieku 5 lat została zaatakowana przez przodka. By przetrwać złączyła się z siostrą i żyła jako duch w jej głowie. Była niewidoczna, lecz jej część żyła w Lisie. Dowodem na to było jej prawe oko. Dziewczyna, choć o tym nie wie, jest silniejsza nawet od Króla duchów. Jej prawdziwa moc istniała już w dzieciństwie, odrodziła się po obudzeniu się z klątwy. W miejscu gdzie żył król duchów odzyskała ciało. 15 lat.

tumblr_mpjipy0uRu1s4sjhto1_500

Lisa Sakine

Jest nietypową dziewczyną. Zawsze kierowała się podpowiedziami dawanymi przez Meiko i gdy ta zniknęła z jej głowy była zagubiona. ukrywała to byciem złośliwą i  podrywaniem chłopców.  Po pewnym czasie odkryła siebie i zakochała się w Sashy. Odeszła z turnieju i planuje wyjść i założyć rodzinę z ukochanym. 15 lat.

Misty

Misty Makoni

Mądra, wesoła, rozgarnięta, pracowita i piękna dziewczyna. Znała się z Lisą od dziecka. Do turnieju dostały się wszystkie razem. Jest potężną szamanką, ale odeszła z turnieju bo pokochała Ryo. On znalazł swoje miejsce przy niej i postanowili że razem będą  pomagać w zajeździe Anny. 17 lat.( Zmieniłam jej wygląd, trochę charakteru i wiek)

Mery

Mery Makoni

Bliźniaczka Misty. Wesoła, zakręcona, roztargniona i pełna energii. Kocha zwierzęta i przyrodę. Odeszła z turnieju  bo zrobił to Horo. Zakochała się w chłopaku dość szybko i zamierza wraz z nim założyć górski ośrodek. 17 lat.(to samo co z Misty)

Kaya

Kaya Tao.

Kuzynka Rena. Jej rodzina odwróciła się od hasła „Niszcz ,albo zostaniesz zniszczony” jeszcze przed jej narodzinami. Dla przyjaciół jest miłą osobą, oczywiście dumną i arogancką, ale miłą, dla wrogów jednak jest niemiła, ostra i bardzo groźna. Złe fatum nazwiska goniło ją puki nie spotkała Meiko. 15 lat.

Kajka2

Kaja Mikicho

Dziedziczka fortuny swojego rodu. Rozsądna lecz porywcza, gotowa bronić przyjaciół w każdej sytuacji. Gdy była mała chodziła tylko na bale związane z firmą. Choco rozśmieszył ją jako pierwszy i rozkochał ja w sobie. Jej ojciec zapłacił za niego kałcję pod warunkiem że ten zostanie mężem dziewczyny gdy dorośnie. Oboje kochają się najbardziej na świecie. 15 lat.

seikon_no_qwaser___alexander_nicolaevich_hell_by_sakuravaanlonhart-d7h3ouf

Sasha

Przyszły mąż Lisy. Jest cichy i spokojny. Ma zbójecki wygląd, ale ma dobre serce. Był uwięziony w koszmarach, ale opuścił je wraz z Meiko. Potężny szaman tkający metal. 18 lat.

 SKK

Men

Men Tao

15 lat.

Nina Tao

11 lat

Keli Asakura

17 lat

Yuno Asakura

15 lat

Antonina „Tośka” Asakura -Dithel

12 lat

Winter Usui

16 lat

 Proszę, pokochaj mnie

Miki Makoya

Skryta w sobie dziewczyna. Jedyna szamanka w swoim mieście nazywana przez wszystkich „dziwadłem”. Kocha czytać i słuchać muzyki. Rzadko się odzywa. Jest dość silna, ale nie potrafi walczyć. Duchy zawsze musza ją bronić, ale nie przeszkadza im to. Jedne z najlepszych uczennic w szkole. Jest jedną z nielicznych dziewcząt która nie ma myśli +18 na widok chłopaków z SK. Posiada Raishi(czytanie w myślach).

Pamiętaj jeśli kochasz

large (1)

Miki Makoya

19-letnia szamanka, współpracuje z Hao z racji ze jej stróżem jest Galaxia, czyli córka króla duchów. Głowa szamańskiego rodu Okamaru(ze strony matki) oraz Makoya(ze strony ojca). Liceum ukończyła w wieku 16 lat, a studia w wieku 18. Od 15 roku życia jest uczennicą Hao, oraz jego przyszłą szwagierką. Silna, mądra, wysportowana i porywcza. Jest bardziej śmiałą i stanowcza niż wcześniej.

936ca5456385132da6576aad8a5f19d2

Gumi Makoya

20-letnia, adoptowana, starsza siostra Miki. Jest zarówno jej najlepszą przyjaciółką. Sama poprosiła Hao o szkolenie na szamankę, które idzie jej dość dobrze. Pracuje w studiu muzycznym, czasem jako chórki, no i jako D.J.  Narzeczona Hao. Odkad w wieku 16 lat poznałą Hao zmieniła się na bardziej dojrzałą dziewczynę. Tak jak miki zdała wszystkie testy wcześniej i ukończyła studia muzyczne oraz zaliczyła kursy z mody. Bardzo tolerancyjna względem stosunków Miki i Hao.

Damion Olula

Damion Olula „Green”

???

Upadła Nicol(w budowie)

Laleczka

Kairi1

Kairi Goutai-Shugo

Przyjaciółka Yoh z dzieciństwa, niezwykle tajemnicza szamanka wiecznie uśmiechnięta. Jej rodzina była uważana za czarownice dla tego większość ludzi widząc ją natychmiast uciekali. Pomimo kruchego wyglądu jest bardzo silna i wojownicza, świetnie strzela z broni palnej, potrafi też idealnie korzystać z broni białej.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.